O MNIE

Podstawowym celem działalności mojej firmy jest profesjonalne i rzetelne świadczenie usług z zakresu księgowości, finansów i spraw kadrowo-płacowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Specjalizuję się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw o różnym profilu działalności. W swojej pracy kieruje się odpowiedzialnością i dokładnością, dbam o to, aby współpraca z klientami przebiegała w sposób otwarty i przyjazny.

Długoletnia praktyka zawodowa, w tym 20 letnia praktyka na stanowisku głównej księgowej w dużych firmach polskich i zagranicznych, znajomość języka angielskiego oraz różnych programów finansowo-księgowych m.inn. Raks, Symfonia, Sun, Perseus, SAP, MFact., Rewizor- umożliwia mi w sposób elastyczny współpracę z klientami- zarówno w siedzibie firmy jak i w moim biurze.

Dzięki współpracy ze mną klienci uzyskują:

  • oszczędność czasu,
  • zmniejszenie kosztów,
  • doradztwo z zakresu podatków,
  • gwarancję jakości świadczonych usług,
  • terminową realizację zadań.

Przestrzegam zasad poufności danych i przepisów ustawy o ochronie danych osobowych.

Oferuje klientom dojazd do siedziby firmy w celu odebrania dokumentów.

Posiadam licencję Ministra Finansów uprawniająca do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, a moja firma BTK Usługi Księgowe posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej dla osób prowadzących księgi rachunkowe.